Głównie zabawa. Czasem merytorycznie .. ;)

Wstęp

Uczymy i doskonalimy jazdę na nartach w austriackich Alpach. Żeby nie tracić zbędnie czasu – zajęcia odbywają się w cyklach 3-4 dniowych – zawsze są łączone z weekendem.
Dlaczego ? – ponieważ jest to praktyczne rozwiązanie dla osób czynnych zawodowo, dla których każdy dzień urlopu ma dużą wartość.

Zapraszamy Państwa na profesjonalne szkolenie narciarskie w Austrii. Dołącz do nas, a zbierzesz wiele wspaniałych doświadczeń narciarskich w niezapomnianej atmosferze oraz udoskonalisz technikę jazdy pod okiem doświadczonych i profesjonalnych instruktorów. Nauka jazdy na nartach jest dla nas pasją, którą chcemy Wam przekazać. Przed nami sezon, którego celem jest nauka jazdy na nartach, doskonalenie już zdobytej wiedzy w ramach zajęć indywidualnych jak i grupowych. Wszystkie wyjazdy na narty w sezonie 2016-2017 odbywać się będą do Austrii – Salzburgerland. Wyjazdy nasze zazwyczaj rozpoczynają się z Warszawy. Warszawa najczęściej jest również miejscem powrotu. Oferta oraz terminy szkoleń zamieściliśmy tutaj: http://nadechy.pl/terminy Szkolenie narciarskie z nami to gwarancja spędzania czasu z Instruktorami jeżdżącymi ponad 30 lat na nartach, absolwentami AWF kierunku narciarstwa zjazdowego.

Zapraszamy !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.